Jak najít adekvátní povinné ručení?

Hledá se povinné ručení?

Pojištění z odpovědnosti silničního provozu neboli povinné ručení je věcí, které není radno se vyhýbat. A proč? Co například už jen to, že jízdou bez povinného ručení se dopouští řidič trestného přestupku vůči zákonům v ČR.

Nepojištěné auto resp. majitel vozidla je postihován velmi nevybíravými způsoby a k exekuci majetku není někdy opravdu daleko.

Povinné ručení si musí řádně ujednat s pojišťovnami na našem trhu každý, kdo jezdí v motorovém vozidle na pozemních komunikacích.

Solidnost pojistitele je základem

Takže v bodě proč povinné ručení mít snad už máme jasno a nyní přecházíme k tomu nejdůležitějšímu bodu, a to sjednání povinného ručení.

Zde začíná tzv. přetahovaná o klienta ze strany pojistitelů, který nabízí potencionálnímu pojistníkovi portfolio svých služeb.

Snažte se nikdy při uzavírání pojištění nespěchat a vše si v klidu prohlédněte, a pokud máte možnost, tak vše prodebatujte se zaměstnancem dané pojišťovny či vaším pojišťovacím agentem. Aspoň si uděláte obrázek, jaký lidé se vám budou starat o vaši pojistku.

Pokud uzavřete první smlouvu, co vám přijde do ruky s myšlenkami, že ono by to stejně nebylo jinde o nic moc lepší, tak se pak nemůžete divit, až přijde v hospodě s kamarády řeč na otázku povinného ručení a zjistíte, že Franta u jiné pojišťovny ušetřil na pojištění tři tisíce korun.

Franta totiž jistě nespěchal a prohlédnul si vše dostupné nabídky pojištění v jednom jediném momentu pomocí internetových srovnávačů povinného ručení.

Na povinném ručení se nedá uspořit?

Ale to víte, že dá. Ale zlatá rybka taky sama nespadne rybáři do klína. Trh pojistné nabídky je velmi proměnlivým artiklem, kdy jednotlivé pojišťovny se snaží vždy tzv. trumfnout svou konkurenci.

Každému může vyhovovat něco jiného, záleží hodně na vašich individuálních požadavcích a také samozřejmě na tom, jaký je rozsah nabízených služeb ze strany vašeho pojistitele.

Obecně je doložitelně známo, že pojišťovny spíše jdou na ruku řidičům a motoristům, kteří nemají skoro žádný malus a naopak mají vysoký bonus.

Navštivte také

Doména www.loveride.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 3814 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.loveride.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář